Kettlebells

Kettlebells jsou jedním z nejjednodušších a najfunkčnejších tréninkových nástrojů pro silové a fitness cvičení. Jejich výhodou je možnost provádět různá cvičení, trénovat specifickou svalovou partii nebo se zaměřit na celkový trénink celého těla. Kettlebells jsou užitečné nejen při vývoji svalstva, ale i při udržování dobré fyzické kondice a posilování celého těla. 

V obchodě Hegen najdete závaží kettlebells v širokém hmotnostním rozmezí - od 2 do 24 kg, vyrobené z litiny a plastu. Vyzkoušejte naše závaží kettlebells a vyberte si model, který vyhovuje Vašim potřebám!

Cvičení s Kettlebell se doporučuje všem lidem, kteří chtějí zlepšit výdrž těla a celkovou postavu. Kettlebells mohou používat začátečníci i pokročilí cvičenci. Proto je důležité zvolit si správnou hmotnost podle svých individuálních fyzických schopností. Díky různé hmotnosti modelů dostupných v našem obchodě můžete nejdříve začít trénovat s lehčími modely a pak postupně zvyšovat náročnost tréninku cvičením s těžšími modely.

Litinové závaží Kettlebells jsou o něco dražší než vinylové modely (vyrobené z plastu), mají však větší odolnost a menší rozměry. Na druhé straně výhodou vinylových modelů je kromě nižší ceny i větší pohodlí při tréninku - při náhodném pádu závaží na zem, plast nepoškodí podlahu tak, jak by tomu bylo v případě pádu litinového závaží. Kromě toho v našem obchodě nabízíme i litinové závaží kettlebells s gumovým potahem, které jsou kombinací výhod dříve popsaných modelů. Pogumované modely Vám nabízejí nejen odolnost materiálu, ale také lepší tlumení nárazů v případě pádu závaží na podlahu.

Obohaťte svůj trénink závažími Kettlebells!

Vítejte!

Více Hide
Třídit: Výchozí nastavení

Oblíbené

Usercentrics: jQuery