Trampolíny

Zahradní trampolína přinese rádost a štěstí Vašemu dítěti! Neexistuje žádná aktivita, která by více uvolňovala a bavila než bezstarostné skákání na pružné a odolné trampolíně. Trampolíny jsou již trvalým prvkem každé zahrady - o nich víme téměř všechno. Pokud jste se ještě nerozhodli koupit nebo byste chtěli změnit své současné     zboží na "lepší model" - jste na správném místě! Montáž a provoz jsou jednoduché. Vše, co musíte udělat, je vybrat správný modél. Vyberte si jeden z našich návrhů a nechte své blízké létat vysoko a bezpečně.

Trampolína je skvělý způsob, jak uvolnit nahromaděnou energii u dětí, odtahuje je od televizoru a počítače. Umožňuje vám aktivní trávení času venku. Stejné výhody! Zahradní trampolína však může sloužit nejen dětem. Je to skvělý způsob, jak udržet štíhlou postavu a zlepšit fyzickou kondici pro dospělé. Trampolínové šílenství výrazně okysličuje tělo, posiluje svaly, zlepšuje koordinaci a rovnováhu. Nicméně, pokud chcete skákat na trampolíně, měli byste vždycky pamatovat o bezpečí.

Pokud jde o děti, hra na trampolíně by měla být vždy pod dohledem dospělého. Dokonce i když se nám zdá, že naše dítě si je vědoma těchto nebezpečí, nikdy si nemůžeme být jisti, že neúmyslně něco udělá, což by mohlo ohrozit jeho bezpečnost.
Je to skvělý způsob, jak udržet štíhlou postavu a zlepšit fyzickou zdatnost pro dospělé. Trampolínové šílenství výrazně okysličuje tělo, posiluje svaly nohou, zlepšuje koordinaci a rovnováhu. Nicméně, pokud budete skákat na trampolíně, měli byste vždycky pamatovat na to, abyste byli v bezpečí.

Vždy před skákáním zkontrolujte, zda jsou všechny spojovací prvky v pořádku, že žádné šrouby nebo pružiny nevyčnívají nikde. Je zakázáno skákat na trampolínu a mimo něj.  Pro to aby dostat se na trampolínu se používá pouze žebřík. Na trampolíně nesmíte ponechat žádné předměty, které by mohly způsobit potírání během seskoků, je také lepší, abyste před skákáním  sundali šperky.      

Pokud jde o skákání na trampolíně, stejně jako při každé fyzické aktivitě, neměli byste před tím jíst ani pít. Na větší trampolíně mohou najednou skákat několik lidí. Nicméně, pro bezpečnost, je lepší, když bude jedna osoba skákat a také musí byt připojena bezpečnostní síť. Skákání se nejlépe provádět ve středu trampolíny.

Koupte trampolínu pouze s certifikátem potvrzujícím jeji bezpečnost. Podívejte se na různé typy zahradních trampolínek v našem obchodě a vyberte si model pro sebe a svou rodinu!

Více Hide
Třídit: Výchozí nastavení

Oblíbené

Usercentrics: jQuery