V Hegenu se zaměřujeme na aktivní a zdravý životní styl!

Proto Vám chceme nabídnout širokou škálu profesionálních sportovních a rekreačních produktů pro domácí použití za přijatelné ceny.
Jsme oficiálním a výhradním distributorem značek Hop-Sport a Elitum v České republice. V našem obchodě najdete moderní vybavení pro fitness a silový trénink. Nabízíme také produkty a přislušenství, které vám společně s rodinou umožňují plně relaxovat doma a v přírodě, jako jsou fotbálky, bazény a zahradní trampolíny, nafukovací matrace, pohodlné kancelářské židle a rekreační kolečkové brusle pro děti a dospělé.

info@hegen.cz
2 720 480 22

Měřítkem našeho úspěchu je vaše spokojenost, proto se snažíme každého klienta zacházet individuálně. Máte-li jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Vyřešíme vždy Váš problém.

 

 

V Hegenu se vždy díváme dopředu. Snažíme se najít pro vás nové zajímavé produkty a umístit je do nabídky obchodu. Často máme akce, přidáváme atraktivní slevy, a proto sledujte nás a bud’te aktivní. S námi se nebudete nudit.

Pokud nakoupíte u nás ušetříte peníze. V Hegenu poskytujeme dopravu zdarma pro většinu výrobků. Kromě toho jsou všechny výrobky v našem obchodě pokryty službou “door 2 door”, což je nejpohodlnější forma záruky pro zákazníka. Ohlásíte problém a my vše pro vás zajistíme.

Zveme vás k nákupu v našem obchodě!
Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Děkujeme,
vaše žádost byla uložená. Manager z příslušného oddělení vás bude kontaktovat v požadovaném čase