V Hegenu zaměřujeme se na aktivní a zdravý životní styl!

Proto Vám chceme nabídnout širokou škálu profesionálních sportovních a rekreačních produktů pro domácí použití za přijatelné ceny.
Jsme oficiálním a výhradním distributorem značek Hop-Sport a Elitum v České republice. V našem obchodě najdete moderní vybavení pro fitness a silový trénink. Nabízíme také produkty a přislušenství, které vám společně s rodinou umožňují plně relaxovat doma a v přírodě, jako jsou fotbálky, bazény a zahradní trampolíny, nafukovací matrace, pohodlné kancelářské židle a rekreační kolečkové brusle pro děti a dospělé.

info@hegen.cz
2 720 480 22

Měřítkem našeho úspěchu je vaše spokojenost, proto se snažíme každého klienta zacházet individuálně. Máte-li jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Vyřešíme vždy Váš problém.

 

 

V Hegenu se vždy díváme dopředu. Snažíme se najít pro vás nové zajímavé produkty a umístit je do nabídky obchodu. Často máme akce, přidáváme atraktivní slevy, a proto sledujte nás a bud’te aktivní. S námi se nebudete nudit.

Pokud nakoupíte u nás ušetříte peníze. V Hegenu poskytujeme dopravu zdarma pro většinu výrobků. Kromě toho jsou všechny výrobky v našem obchodě pokryty službou “door 2 door”, což je nejpohodlnější forma záruky pro zákazníka. Jakékoliv problémy nám prosím určitě hlašte, zajistíme, aby se to neopakovalo.

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Mějte na paměti, že v současné době jsou všichni konzultanti offline. Zavoláme vám vratíme se k Vám v požadovaném čase, v nejbližší pracovní den
Děkujeme,
vaše žádost byla uložená. Manager z příslušného oddělení vás bude kontaktovat v požadovaném čase