Běžecké pásy

Běžecký pás je perfektní alternativou k joggingu v deštivých dnech, ale také účinným způsobem, jak zlepšit kondici, tvarování těla a vypalování nežádoucích kalorií. Elektrický běžecký pás zajišťuje pohodlí - cvičíte kdekoli chcete, v kanceláři nebo doma. Transportní kolečka a možnost skládání, které jsou v mnoha modelech, činí trenažér skvělou volbou pro lidi s malými prostory. Díky správnému tlumení je běžecký pás bezpečnější pro vaše klouby než běžné běhání. Moderní modely nabízejí monitorování pulsů, regulaci rychlosti, úhel naklonění a různé tréninkové programy, díky nimž můžete trénink přizpůsobit vašim potřebám.

Vzhledem k velkému výběru často nevíme, kde koupit trenažér a který si vybrat. Nejdůležitější otázkou je velikost zařízení -  zda se vejde do místa, kde chcete trénovat. Pokud chcete po tréninku skrýt běžecký pás, stojí za to zjistit, zda má možnost sklopit do menší velikosti. Stojí za zmínku, že běžecké pásy s možností sklápění obvykle tvoří vertikální polohu, takže když jsou složené, u jejich základny nezabírají příliš mnoho místa.

Další otázkou je maximální hmotnost uživatele, jak je definována ve specifikaci zařízení. Typicky běžecký pás kolísá mezi 100 a 150 kg. Takže pokud vaše váha dosáhne těchto hodnot, ujistěte se, že běžecký trenažér, který chcete koupit, je přizpůsoben vaší hmotnosti. Výkon motoru je také důležitý, což určuje maximální rychlost, kterou může zařízení dosáhnout. Například běžecký pás s výkonem motoru až 2 km. může dosáhnout rychlostí až 16 km./h. Běžecký pás s výkonem motoru přesahujícím 2 km. může dosáhnout rychlostí až 20-22 km. / h.

Pokud chceme chránit klouby před přetížením, stojí za to zjistit, jaká je úroveň amortizace, která je vyjádřena v elastometerech (od 4 do 10, kde je 10 nejlepší tlumení).

Moderní běžecké pásy jsou vybavené různými funkcemi, které umožňují plánování výcvikových a kontrolních efektů a usnadňují samotné trénink.  Možnost měření pulzů, nastavení úhlu sklonu, velký výběr tréninkových programů, konzole, vyhrazené aplikace, bezpečnostní klíč, držák na tablet nebo smartphone a mnoho dalších.

Podívejte se na nabídku naších běžeckých trenažérů a vyberte si model, který splní vaše požadavky.

Více Hide
Třídit: Výchozí nastavení

Oblíbené

Usercentrics: jQuery