Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

 

  • bezhotovostně Převodem na účet prodávajícího č.  247886202/0300, vedený u společnosti Banka ČSOB (dále jen „účet prodávajícího“); pokud zvolíte způsob platby Bankovní převod, cena dopravy bude 98 Kč (٭Obvykle doprava našeho zboží je zdarma. Cena doručení je stanovena individuálně u každého produktu.) Zásilka bude odeslána až po přijetí částky na náš účet (Transakce trvá do 3 dnů). 

 

  • pomocí systému PayPal; pokud zvolíte způsob platby  PayPal, cena dopravy bude 98 Kč (٭Obvykle doprava našeho zboží je zdarma. Cena doručení je stanovena individuálně u každého produktu).

 

  • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému PayU; pokud zvolíte způsob platby  PayU, cena dopravy bude 98 Kč (٭Obvykle doprava našeho zboží je zdarma. Cena doručení je stanovena individuálně u každého produktu.) 
  • dobírka

 

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží. Maximální cena dopravy může byt do 298 Kč s DPH.
Ceny nabízeného zboží a služeb jsou uvedeny v konečné podobě včetně všech souvisejících poplatků a včetně daně z přidané hodnoty (prodávající je plátcem DPH). V objednávce bude zahrnuto DPH ve výši 21%.

Oblíbené

Usercentrics: jQuery