Rotopedy

Díky cvičení na rotopedu si rychle zlepšíte fyzickou kondici, zformujete postavu, zejména nohy, i zhubnete. Můžete cvičit na rotopedu v pohodlí vašeho domova, bez ohledu na počasí. Přizpůsobte si typ zboží podle vašich potřeb. Mechanické rotopedy  jsou charakterizována skvělou cenou, jednoduchým použitím a uspokojujícím efektem. Naproti tomu, magnetické a elektromagnetické rotopedy mají plynulý a tichý chod. Jsou ideálním řešením pro náročné a pokročilé lidi v tréninku. Díky mnoha vzdělávacím programům vám umožní naplánovat cvičení a sledovat efekty.

Pro některé lidi cvičení na rotopedu je spojeno s nudným a monotónním tréninkem. Naštěstí to nemusí být tak. Moderní modely rotopedů jsou vybaveny různými velmi užitečnými doplňky. Multifunkční počítače s LCD monitory, držákem na tablet, funkcí Bluetooth, specializovanými aplikacemi - díky těmto nástrojům nebudete se nudit. V našem obchodě nabízíme rotopedy se speciální aplikací iConsole, která vám umožní zvolit si jakoukoli trasu na mapě světa a sledovat ji během tréninku na obrazovce vašeho tabletu, telefonu nebo televize ve formě Street View. Navíc, díky aplikaci Bluetooth můžete kontrolovat parametry a výsledků vašeho tréninku, které pak můžete publikovat na sociálních médiích.

Častou otázkou, kterou zákazníci se zabývají, je volba mezi mechanickým, magnetickým nebo elektromagnetickým rotopedem. Liší se mezi sebou systémem generování odporu. U mechanických rotopedů je systém třecí síly poněkud hlučný, což může být pro zbytek domácnosti obtížné. Tření způsobuje, že se mechanismus zahřeje, což někdy vede k nepříjemnému zápachu hořlavého plastu.To jsou nevýhody, ale mechanický rotoped má také výhody. Největší z nich je velmi přijatelná cena, rozhodně nižší než na magnetický nebo elektromagnetický. Pokud jste fitness nadšenci, nezaměřujete se na příliš intenzivní a pokročilé cvičení a chcete jen zdokonalit kondici a ztratit přebytek kilogramů, tento typ rotopedu bude pro vás samozřejmě dost.

Pro osoby zaměřené na intenzivní trénink bude nejlepším řešením rotoped s magnetickým nebo elektromagnetickým mechanismem. Jeho velkou výhodou je tichá a plynulá práce, která bude určitě pohodlná pro lidi, kteří chtějí cvičit brzy ráno nebo večer, když ostatní členové domácnosti nebo sousedé spí. Brzdný systém pracuje na zcela odlišném principu v tomto případě. Neexistuje tření, takže nemáme žádný problém s nepříjemným zápachem plastu.

Důležitou otázkou, která ovlivňuje na kvalitu a komfort tréninku na rotopedu je hmotnost setrvačníku. Obecně platí, že čím těžší setrvačník rotopedu, tím existuje možnost vyšší zátěže.  

Podívejte se na naši nabídku a vyberte si rotoped, který vyhovuje vašim potřebám.

Více Hide
Třídit: Výchozí nastavení
Elektromagnetický rotoped HS-090H Apollo modrý + podložka

Elektromagnetický rotoped HS-090H Apollo modrý + podložka

(1)
8 990,00 Kč 9 998,00 Kč
Ušetříte 1 008,00Kč
Elektromagnetický rotoped HS-090H Apollo červený +  podložka

Elektromagnetický rotoped HS-090H Apollo červený + podložka

(1)
8 990,00 Kč 9 998,00 Kč
Ušetříte 1 008,00Kč
Elektromagnetický rotoped HS-100H Solid šedý + podložka

Elektromagnetický rotoped HS-100H Solid šedý + podložka

(0)
9 398,00 Kč 9 998,00 Kč
Ušetříte 600,00Kč
Elektromagnetický rotoped HS-095H Strike černý + podložka

Elektromagnetický rotoped HS-095H Strike černý + podložka

(0)
9 470,00 Kč 11 470,00 Kč
Ušetříte 2 000,00Kč
Elektromagnetický rotoped HS-095H Strike šedý + podložka

Elektromagnetický rotoped HS-095H Strike šedý + podložka

(0)
9 470,00 Kč 11 470,00 Kč
Ušetříte 2 000,00Kč

Oblíbené

Usercentrics: jQuery