Závaží

Hegen nabízí vysoce kvalitní cementové a litinové závaží. Litinové závaží se vyznačují vysokou trvanlivostí materiálů, menšími rozměry, které zabírají méně místa. Nicméně, nemají ochrannou vrstvu, musíte být při jejich používání opatrnější, aby nedošlo k náhodnému poškrábání povrchu. Cementové závaží jsou méně odolné než litinové a vyznačují se většími rozměry, nicméně jsou mnohem pohodlnější a bezpečnější - napřiklad nepoškodí podlahu v případě pádu. V Hegen najdete různé zatížení a průměry, které dokonale sedí na tyče. Mnoho lidí neví, jaké zavaží si vybrat - cementové nebo litinové. 


Nejprve musíte odpovědět na otázku - co je pro mě nejdůležitější? Trvalost, vyšší kvalita,a zároveň i vyšší cena? Pokud odpověd’ je „ano” - vyberte si litinové závaží. V tomto připadě olympijské závaží jsou nejkvalitnější. Jsou vyrobeny z litiny a jsou pokryty tlustou vrstvou odolné gumy. Guma chrání zařízení a podlahu během pádu a také od hlasitého zvuku. Olympijské závaží v Hegen jsou pokryty pružnou, protiskluzovou gumou bez nepříjemného zápachu a poskytují silné a bezpečné uchopení.

Pro osoby, kteří právě začínají silový trénink, a těch, kteří používají závaží ve svých cvičeních jen příležitostně, doporučujeme plastové kotouče. Ony poskytují bezpečný výcvik za nižší cenu. V průběhu času, pokud budete chtít, aby vaš silový trenínk bylo profesionálnější a intenzivnější, můžete vždy nakoupit nebo vyměňit plastové závaží, které jsou vyrobené z litiny. Podívejte se na závaží v našem obchodě a vyberte tyto nejlepší, které vyhovují vašim potřebám.

Více Hide

Oblíbené