Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-075IC Fusion

10 998,00 Kč
Produkt je dostupný - Dostupný - zásilka do 3 dnů
Doprava zdarma
Změňte množství Zavolejte a objednejte 2 720 480 22 Pon-Pt: 7-16

Popis

Cyklotrenažér HS-075IC Fusion model 2018 je vysoce kvalitní zařízení pro spinningové cvičení doma. Díky mechanickému odporu a svorce přímo na setrvačníku o  hmotnosti 24 kg je možné vytvářet maximální odpor až do úplného zastavení kola. Cyklotrenažér HS-075IC Fusion se vyznačuje tichým provozem, moderním designem a pevnou konstrukcí z ocelových profilů.                                                                                                                                                           
Idea spinningu je založena na jízdě na stacionárních kolech v proměnlivém rytmu a poloze (stojící, sedící a různé polohy ruk na říditkách). Cyklotrenažér umožňuje snížení množství tělesného tuku, zvýšení zvládání stresu, efektivity těla, hubnutí svalů stehen a lýtek - spalování tuku. Má pozitivní vliv na vývoj kardiorespirační zdatnosti. Pomůže také v boji proti celulitidy.

Komfort při používání zařízení je zajištěn řídítky s regulací výšky a měkkou pěnovkou, senzory pulzu a vodorovně a horizontálně nastavitelným sedadlem. Ergonomický tvar řídítek umožňuje mnoho druhů rukojetí. Multifunkční počítač ukazuje parametry jako: vzdálenost, kalorie, rychlost, pulz, čas, funkce skenování.

Kolo je vybaveno protiskluzovými pedály s pojistnými pásy a nouzovou brzdou. Zpevněné konstrukční a vyrovnávací válečky, zabudované do zadního stabilizátoru, zajišťují bezpečnost cvičení. Po skončení jízdy se nemusíte starat o to, že váš obývací pokoj bude i nadále připomínat tělocvičnu - můžete snadno přemísťovat kolo na jakékoliv místo, např. skříň, protože praktické dopravní válečky usnadňují přemístění zařízení.

Sledujte dění a použijte aplikaci iConsole + training zdarma. Díky ní Váš výcvik bude rozmanitý a budete šlapat na Maledivách nebo v Central Parku. Připojte tablet nebo smartphone, umístěte ho na speciální podložku a připojte se k aplikaci iConsole + training. Svět jako na dlani! Aplikace nejen shromažďuje veškeré potřebné údaje o cvičení, ale také poskytuje výjimečnou zkušenost díky mapám Google. Hongkong, Barcelona, New York nebo možná Azurové pobřeží. Výběr místa závisí pouze na přednostech uživatele. Funkce Google Street View je zodpovědná za realitu výletu. Nové zážitky čekají na každé otáčce!

Láhev na vodu a tablet uvedené na obrázcích nejsou součástí zařízení.

 

 

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (0)

Průměrné hodnocení: 0/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Mějte na paměti, že v současné době jsou všichni konzultanti offline. Zavoláme vám vratíme se k Vám v požadovaném čase, v nejbližší pracovní den
Děkujeme,
vaše žádost byla uložená. Manager z příslušného oddělení vás bude kontaktovat v požadovaném čase