Zahradní skluzavky

Zahradní skluzavky je úžasný zážitek pro nejmladší. Teď můžete každý den poskytnout takové emoce vašemu dítěti. Nabízené skluzavky jsou určené pro venkovní hřiště. Byly vyrobené z materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům. Všechny naše produkty mají certifikáty, které potvrzují jejich kvalitu a bezpečnost, jsou snadno a rychle sestavitelné. Kromě toho je můžete rychle změnit na vodní skluzavku. Vše, co musíte udělat, připojit zahradní hadici ke skluzu, což určitě dáte Vašemu dítěti velkou radost. Zvláště v teplých, letních dnech.

Mnoho lidí se zajímá o bezpečnost zahradních skluzavek. Pokud se chcete ujistit, že vaše dítě bude hrát s vysoce kvalitním zařízením, nezapomeňte zkontrolovat před nákupem, zda má zboží příslušný certifikát.  V našem obchodě si můžete být jisti, že kupujete zboží, které má certifikát - GS/TÜV, v souladu s normou EN 71-1. Co přesně znamená ten Certifikát?  GS/TÜV zajistí, že zboží bylo testováno v laboratoři TÜV v souladu s normami GS. Tato společnost kontroluje nedostatek škodlivých látek, bezpečnost, spolehlivost. Norma EN 71-1 obecně definuje bezpečnostní požadavky na hračky prodávané v EU.

Materiál, ze kterého je udělaná skluzavka je také velmi důležitý. Nejvyšší kvalitu z tohoto  pohledu zaj­išťuje tvrzený polyetylén (HDPE), který je odolný vůči změnám barvy způsobené sluncem. Bezpečnost dítěti bude zajištěna také bočními stěnami.  Skluzavky s naši nabídky má vysoké stěny, které chrání před vypadáním, umožňují pohodlné držení dítěte při sestupu. 

Pokud jde o délce skluzazky a věku dítěte, předpokládá se, že děti starší jednoho roku se mohou pokusit sklouznout na skluzavce o délce 1,2 metru. Pro dítě ve věku 2 let bude vhodná skluzavka o délce 1,2 metru.  Na skluzavce o délce 3 m. a  2,5 m. dítě by mělo se hrát po dosažení věku 3 let.

Vyberte si skluzavku pro své dítě z široké nabídky značky  HEGEN!

Více Hide

Oblíbené