Švihadlo se zátěží - černé

356,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odeslání v průběhu 24h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Švihadlo se závažím HS-F040JR černé

Švihadlo se závažím HS-F040JR černé

Jednoduché a efektivní zařízení, které vám pomůže redukovat tělesný tuk, vytvarovat svalstvo a zlepšit vaši celkovou kondici. Výhodou modelu HS-F040JR jsou odnímatelné zátěže umístěny v rukojetích, což umožňuje zpevnění horních částí těla. Rukojeti potažené měkkou pěnou zaručují pohodlné uchopení a zabraňují sklouznutí rukou během tréninku. Vzhledem k malé velikosti a přijatelné ceně je tento model ideální pro domácí posilovnu nebo fitness koutek.

Trénink se závažím

Cvičení se švihadlem HS-F040JR zapojuje do práce téměř celé vaše tělo, od nohou až po záda a hrudník. Je to neocenitelný způsob pro zlepšení krevního oběhu a vytrvalosti těla, rozvíjení reflexů a koordinace pohybu. Švihadlo je neocenitelným způsobem na zpevnění nohou a zeštíhlení pásu. To však není všechno! Cvičení s modelem HS-F040JR Vám díky zátěžím umístěným v rukojetích švihadla posílí svaly hrudníku, ramen a jiných. Pokud si budete přát, zátěž můžete vybrat odšroubováním vnitřních konců rukojetí.

Trénink se závažím
Ložiskový systém

Ložiskový systém

Konstrukce švihadla HS-F040JR je navržena pro náročné uživatele, kteří hledají spolehlivé vybavení, které zaručuje vysoký komfort cvičení. Díky ložiskům, které jsou použity v tomto modelu, je cvičení rychlé a efektivní a váš trénink přinese ještě lepší výsledky.

Pohodlné rukojeti

Speciálně tvarované rukojeti švihadla HS-F040JR poskytují pohodlné a bezpečné uchopení. Pěnový povlak znamená, že ani při rychlém tréninku vám ruce nesklouznou. Kromě toho, pěna neabsorbuje pot, což zaručuje vyšší komfort tréninku.

Pohodlné rukojeti
Odolné lanko

Odolné lanko

Švihadlo HS-F040JR je vybaveno PVC lankem o délce 275 centimetrů s průměrem 6 mm. Tento model je pokryt materiálem odolným vůči roztržení a poškození. Tento model bude vhodnou volbou pro začátečníky, ale i pokročilé lidi, kteří hledají zařízení podporující domácí silový a fitness trénink.

Technické údaje

  • Model: HS-F040JR
  • Hmotnost: 625 g, bez závaží 200 g
  • Délka lanka: 275 cm
  • Průměr lanka: 6 mm
  • Délka rukojeti: 12 cm
  • Průměr rukojeti: 3,4 cm
  • Materiál: lanko PVC, rukojeti PP + pěna NBR
  • Producent: Hop-sport
Stručný popis
V popisu

Oblíbené

Usercentrics: jQuery