198,00 Kč
Produkt není dostupný
Doprava zdarma

Popis

Švihadlo s počítadlem 3m nastavitelné.

Švihadlo je jedno z nejjednodušších sportovních zařízení, nezbytných ve spalování nadbytečných kilogramů. Při skákání pracují zejména nohy, právě proto je tato pomůcka využívaná často pro posilování svalů nohou. Nové a vysoce kvalitní švihadlo se zabudovaným počítadlem výborně vylepší obyčejný trénink se švihadlem a díky zapraveným ložiskům se lano nezamotává.

 Zabudovaný do rukojeti 4 číslicový displej monitoruje počet provedených otáček. Díky tomu může být každý trénink pod precizní kontrolou. Tato pomůcka se hodí dobře zejména pro redukci tukové tkáně trupu, beder, stehen a lýtek. Skvěle zlepšuje a posiluje kondici a vytrvalost. Skvělá pomůcka ke cvičení jak doma tak i venku. Malé rozměry dovolují švihadlo vzít všude s sebou. 

Specifikace výrobku:

  • Švihadlo má pevné, odolné na ohyb nylonové lano.
  • Dlouhé nastavitelné lano(kolem 3m) způsobuje, že se švihadlem mohou cvičit osoby každého vzrůstu
  • Rukojeti švihadla były vyrobeny z umělé hmoty (ABS), jsou skvěle tvarované, pogumované a díky tomu máte jistotu, že snadno z dlaní nevyklouznou.
  • Hmotnost: cca 168g

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (0)

Průměrné hodnocení: 0/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Mějte na paměti, že v současné době jsou všichni konzultanti offline. Zavoláme vám vratíme se k Vám v požadovaném čase, v nejbližší pracovní den
Děkujeme,
vaše žádost byla uložená. Manager z příslušného oddělení vás bude kontaktovat v požadovaném čase