Lavice

Tréninková lavice je efektivní nástroj nejen pro vývoj hrudního svalstva, ale také pro komplexní trénink celého těla. Rovné lavice jsou skvělým zařizením pro základní cvičení a doporučují se pro začátečníky. Posilovací lavice šikmé jsou ideální pro zbavení tak zvaných „bříšek“. V Hegen najdete také nastavitelné modely, které kombinují funkce rovných a šikmých lavic a také lavičky spolu s činkovými setami. Díky příslušenství, např. podložce pro biceps, kladce nebo posilovači nohou, které jsou vbudované v některých modelech lavic, Váš trénink bude ještě rozmanitější. Příslušenství Hegen můžete koupit osobně.

Pokud se chcete postarat o svou postavu, efektivně ji „vyřezat” a zvýšit hmotnost vybraných svalových částí - nejlepší cvičení jsou na lavici. Ačkoli pro mnoho lidí je lavice spojena s tréninkem v tělocvičně vyhrazeném výhradně kulturistům a profesionálním sportovcům, je to vlastně velmi univerzální přístroj, který se stále častěji sportovci používají v domácích mini-tělocvičích.

Takovou popularitu lavičky mají, protože v současné době mezi širokou škálu modelů kdokoliv schopen zakoupit vybavení přizpůsobené jeho individuálním potřebám a finančním možnostem. V obcodech jsou dostupné snadno použitelné, lehké lavičky, složené do kompaktních rozměrů, které fungují skvěle v malých prostorech, kde je důležitý každý centimetr.

Po tréninku takovou lavičku můžete snadno složit a skrýt, čímž ušetříte prostor v bytě. Pokud hledáte multifunkční zařízení s většími rozměry, můžete si vybrat něco z rozsáhlých sestav určených pro větší místnosti. Předtím jak si koupíte výcvikovou lavici, je třeba proanalyzovat, jaká je maximální nosnost lavice, má-li výškové nastavení nebo odolný ocelový konstrukci.

V případě složitějších modelů stojí zjistit zda je výška podložky pro biceps nastavitelná, a můžete-li nastavit úhel sklonu opěradla. Je nutné také přečíst, co přesně dostanete při nákupu zařízení – je-li příslušenství součastí sady nebo by mělo být zakoupeno samostatně.

Podívejte se na nabídku tréninkových laviček Hegen a vyberte si model pro sebe. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně zboží - kontaktujte nás, radě vám odpovíme.

Více Hide

Oblíbené

Usercentrics: jQuery