Hrazda do dveří pro přítahy nastavitelná

350,00 Kč
Změňte množství
Cena doručení od 0 Kč
  • Platba předem - 0,00 Kč
Produkt je dostupný - Dostupný - zásilka do 3 dnů

Popis

Teleskopická hrazda pro přítah nastavitelná HS-M050DP

Pokud hledáte multifunkční domácí tréninkové zařízení za přijatelnou cenu, která nezabere mnoho místa, vsaďte na teleskopickou hrazdu HS-M050DP s šestihranným tlakovým systémem. Cvičení na hrazdě vám pomůže zlepšit sílu a svalnatost bicepsu, tricepsu, ramen a zadních svalů. Navíc rozvíjejí svaly hrudníku a břišní svaly. Výhodou hrazdy je šestibodový tlakový systém, napěťové bezpečnostní spouště a trvanlivé třívrstvé čalounění.

Šestibodový tlakový systém

Na rozdíl od většiny hrazd nabízených v obchodech má teleskopická hrazda HS-M050DP až 6 tlakových bodů, umístěných na protiskluzových gumových nožičkách. Toto řešení zajistí hrazdě  mnohem lepší přilnavostí k veřeje než systém s jedním tlakovým bodem.

Napěťové bezpečnostní spouště(páka) 

Díky spouštím používaným v HS-M050DP bude váš trénink ještě bezpečnější. Spouště napěťové udržují hrazdu v poloze v veřejích a zabraňují její posouvání pod hmotností uživatele.

Třívrstvé čalounění

Hrazda HS-M050DP má téměř po celé délce čalounění z příjemné pěny, což vám zajistí lepší přilnavost při cvičení. Čalounění se skládá ze tří odolných vrstev, což je odolnější vůči možnému poškození a trhlinám než běžné jednovrstvé pěny.

Multifunkční využití

Obrovskou výhodou hrazdy je, že navzdory své malé velikosti nabízí širokou škálu cvičení, které můžete provádět doma. Hrazdu můžete umístit na horní část veřejí, uprostřed nebo dole - každé z těchto nastavení vám umožňuje provádět různá cvičení, zahrnující jiné části svalů, které chcete v tuto chvíli posílit a vyřezat.

Maximální nosnost

Hrazda HS-M050DP vám dává pevnost, kterou potřebujete! Díky použití pevné konstrukce, snadno udrží uživatele o hmotnosti až 150 kg!

Dokonale sladěná

Široká škála nastavení délky hrazdy - od 60 do 100 cm, je vhodná pro většinu veřejí. Intuitivní montáž, založená na teleskopickém systému, usnadňuje upevnění tyče a nespotřebovává mnoho času.

Technické specifikace:

  • Model: HS-M050DP
  • Hmotnost výrobku: 1,58 kg
  • Materiál: ocel
  • Délka: od 60 do 100 cm
  • Průměr: 40 mm
  • Maximální hmotnost uživatele: 150 kg 
  • Průměr koncovek: 5 cm
Stručný popis
V popisu

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (2)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené