Gymnastické žíněnky

Bez ohledu na to, zda trénujete bojová umění, gymnastiku, akrobacii nebo jiné disciplíny, které vyžadují dokonalou ochranu - chceme vám nabídnout gymnastické žíněnky nebo matrace, jejichž správná tloušťka a pevnost zaručuje bezpečnost všech cvičících!

Gymnastické žíněnky nebo matrace, dostupné v obchodě Hegen, jsou vyrobeny z odolných materiálů, s vysokou flexibilitou, díky které si i přes použití zachovávají svůj tvar a snadno se čistí. Podívejte se na naši nabídku gymnastických matrací!

Výběr gymnastických žíněnek by měl záviset na účelu, pro který se má použít. Nejdůležitější rozdělení žíněnek je založeno na kritériu tvrdosti. Tvrdé žíněnky budou vhodné pro trénink bojových umění, jako je judo, karate, taekwondo nebo kung fu, stejně jako pro akrobacii nebo sportovní gymnastiku. Žíněnky pro tento typ činnosti by měly nabízet stabilní základ, nejlépe s protiskluzovou podložkou. Díky tomuto cvičení bude ještě bezpečnější.

Měkké gymnastické žíněnky jsou skvělé pro nejmladší - jsou základem pro gymnastická a nápravná cvičení, ale také poskytují dětem bezpečné dětské hřiště. Měkké žíněnky budou také dobrou volbou pro zraněné lidi, kterým by vyšší tvrdost matrace vyvolávala nepohodlí nebo bolest. Žíněnky střední tvrdosti budou zase vhodné pro každodenní gymnastiku pro dospívající i dospělé.

Velikost žíněnky by měla být přizpůsobena výšce cvičící osoby. Po položení na matraci by se měla přizpůsobit celé siluetě osoby a na každé straně by mělo být alespoň pár centimetrů.

Při výběru žíněnek je důležité obrátit pozornost k možnosti skládání. Skládací žíněnky budou skvělým řešením zejména pro domácí trénink, protože po složení nezabírají mnoho místa, takže se snadno vejdou do úložného prostoru nebo za skříňku. Při zakoupení neskládací žíněnky se ujistěte, že máte správné podmínky pro uložení matrace. Podívejte se na žíněnky v obchodě Hegen.cz a vyberte si pro sebe model!

Více Hide

Oblíbené