Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-075 Fusion

  • - 25%
7 998,00 Kč 5 998,00 Kč
Produkt není dostupný
Doprava zdarma

Popis

Cyklotrenažér HS-075IC Fusion  je vysoce kvalitní zařízení pro spinningové cvičení doma. Díky mechanickému odporu a svorce přímo na setrvačníku o hmotnosti 20 kg je možné vytvářet maximální odpor až do úplného zastavení kola. Cyklotrenažér HS-075IC Fusion se vyznačuje tichým provozem, moderním designem a pevnou konstrukcí z ocelových profilů.

Idea spinningu je založena na jízdě na stacionárních kolech v proměnlivém rytmu a poloze (stojící, sedící a různé polohy ruk na říditkách). Cyklotrenažér umožňuje snížení množství tělesného tuku, zvýšení zvládání stresu, efektivity těla, hubnutí svalů stehen a lýtek - spalování tuku. Má pozitivní vliv na vývoj kardiorespirační zdatnosti. Pomůže také v boji proti celulitidy.

Komfort při používání zařízení je zajištěn řídítky s regulací výšky a měkkou pěnovkou, senzory pulzu a vodorovně a horizontálně nastavitelným sedadlem. Ergonomický tvar řídítek umožňuje mnoho druhů rukojetí. Multifunkční počítač ukazuje parametry jako: vzdálenost, kalorie, rychlost, pulz, čas, funkce skenování.

Kolo je vybaveno protiskluzovými pedály s pojistnými pásy a nouzovou brzdou. Zpevněné konstrukční a vyrovnávací válečky, zabudované do zadního stabilizátoru, zajišťují bezpečnost cvičení. Po skončení jízdy se nemusíte starat o to, že váš obývací pokoj bude i nadále připomínat tělocvičnu - můžete snadno přemísťovat kolo na jakékoliv místo, např. skříň, protože praktické dopravní válečky usnadňují přemístění zařízení.

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (6)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Nechte své telefonní číslo,
zavoláme Vám!

Mějte na paměti, že v současné době jsou všichni konzultanti offline. Zavoláme vám vratíme se k Vám v požadovaném čase, v nejbližší pracovní den
Děkujeme,
vaše žádost byla uložená. Manager z příslušného oddělení vás bude kontaktovat v požadovaném čase