Činkové sety

Podmínkou úspěchu ve cvičení se závažím je postupné zvyšování hmotnosti závaží. Pro tento účel je nejlepší si pořídit sadu závaží, která Vám umožní nastavení libovolné intenzity tréninku. V Hegen nabízíme sady závaží vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, spolu s posilovací lavicí nebo i s dodatečnou oporou pro biceps a kladkou. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si kulturistickou sadu vhodnou pro Vaše potřeby!


V nabídce Hegen nabízíme sady skládající se z tyčí a kotoučů různých velikostí a hmotností. Hmotnost kotoučů se pohybuje od 0,5 kg do 20 kg, takže můžete zvolit stupeň zátěže odpovídající úrovni cvičení. Sady mohou obsahovat litinové, olympijské (litinové z gumovým povrchem) nebo plastové kotouče.

První typ se vyznačuje pevnou konstrukcí a trvanlivostí, ale nemá ochrannou vrstvu. Olympijské kotouče se vyznačují nejvyšší cenou, ale také nejvyšší trvanlivostí a díky gumovému povrchu poskytují vysoký komfort při používání. Plastové kotouče je méně trvanlivé, ale velmi pohodlné a bezpečné. Gumový povrch chrání podlahu v případě pádu kotouče. Plastové kotoučé mají velmi výhodnou cenu.

Na Hegen nabízíme široký sortiment cinkových setu, které vám umožní efektivně trénovat s postupným zvyšováním zatížení. Sady obsahují kotouče s tyče. Často přidáváme k cikovým setům atraktivní darky. Zkontrolujte, zda jsou přidáne tyto darečky k vasi sadě.

Více Hide
Třídit: Výchozí nastavení

Oblíbené

Usercentrics: jQuery