Zpět do obchodu

Hledáte vysoce kvalitní rotoped nebo eliptický trenažér pro profesionální domácí tréninky, které vám poskytnou naprosté pohodlí během cvičení? Objevte fitness zařízení z nové série 300 značky Hop-Sport! Série 300 značky Hop-Sport se vyznačuje stabilní konstrukcí, pokročilým řešením a moderním designem, který se bude hodit do každého interiéru. Tato série zahrnuje: Elektromagnetický rotoped HS-300H Aspect, Recumbent HS-300L Canion, Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300C Sentinel, Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300CF Spectre.

Trénink na těchto zařízeních vám pomůže dosáhnout vašich cílů, například: tvarování těla, ztráta nadbytečných kilogramů, posílení svalů, zlepšení kondice a vytrvalosti.

Nová Série 300 od Hop-Sport

Trénink na nejvyšší úrovni!

Intuitivní počítač

iConsole +

Tréninkový počítač s dotykovou obrazovkou, Bluetooth 4.0 a wi-fi, založený na systému Android, nabízí širokou škálu tréninkových režimů a programů vytvořených pro začátečníky i pokročilé uživatele. Má stojan na mobilní zařízení a port USB. Umožňuje Vám sledovat vzdálenost, rychlost, RPM, čas, puls, celkový výkon atd. Nabízí přístup k oblíbeným aplikacím, jako jsou Facebook, Twitter, Instagram, Netflix a mnoho dalších.

Měření pulsu

s každým zařízením

Zařízení ze série 300 jsou kompatibilní s telemetrickým pásem, a umožňuje ještě pohodlnější a přesnější měření pulsu během tréninku. Nemusíte myslet na to, abyste stále drželi rukojeti se senzory. Bude stačit, pokud si zapnete telemetrický pás a začnete trénovat. Výsledek měření pulsu se objeví na displeji tréninkového počítače.

Nastavitelné

proudění vzduchu

Ventilátor zajišťuje přiměřenou cirkulaci vzduchu během tréninku a pro uživatele vytváří příjemné a chladné proudění vzduchu. Díky možnosti třístupňového nastavení můžete přizpůsobit sílu proudění vzduchu Vašim potřebám.

Ochranná podložka

dodatečná ochrana tréninkového místa

Podložka, vytvořená pro majitele sportovních zařízení. Bude vhodná pro zařízení jako např: rotopedy, eliptické trenažéry, rotopedy, běžecké pásy nebo posilovací lavice. Protiskluzový materiál zaručuje stabilitu i při náročných trénincích.

Nabíjení

na dosah

Zařízení ze série 300 mají vestavěný port USB, díky kterému můžete pohodlně nabíjet baterii v telefonu nebo tabletu.

Zobrazit všechny produkty

HS-300C Sentinel

Zobrazit více

HS-300CF Spectre

Zobrazit více

HS-300L Canion

Zobrazit více

HS-300H Aspect

Zobrazit více