Back to shop

Hledáte kvalitní rotoped nebo eliptický trenažér pro profesionální domácí trénink, který vám poskytne plnou pohodlí cvičení? Objevte fitness vybavení z nové série 300 značky Hop-Sport! Série 300 Hop-Sport je stabilní konstrukce, pokročilá řešení a moderní design, který se hodí do každého interiéru. Tato řada zahrnuje: Elektromagnetický rotoped Aspect HS-300H, Recumbent Canion HS-300L, Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300C Sentinel, Elektromagnetický eliptický trenažér HS-300CF Spectre.

Trénink na těchto zařízeních vám pomůže tvarovat postavu, ztratit nadbytečná kilogramy, posílit svaly, zlepšit kondici a vytrvalost.

Nová řada 300 od Hop-Sport

Vyzkoušejte trénink na nejvyšší úrovni!

Dotykový počítač iConsole+

intuitivní a snadno použitelný

Vstupte do světa interaktivního tréninku a zábavy! Jediným kliknutím na citlivý dotykový displej iConsole +, můžete zahájit efektivní a různorodá cvičení. Na základě systému Android 6.0, počítače s technologií Bluetooth 4.0, Wi-Fi a stojanu na mobilní zařízení, nabízí široký výběr tréninkových programů a umožňuje sledovat všechny nejdůležitější parametry cvičení. S tréninkovým počítačem iConsole + máte vždy přístup k nejpopulárnějším mobilním aplikacím a webům sociálních sítí. Trénujte sledujíc svou oblíbenou sérii nebo poslouchajíc svou oblíbenou hudbu! U řady 300 je to snadné!

Součástí je telemetrický pás

pro přesné měření pulsu

Bezdrátový telemetrický pás, který je kompatibilní s fitness zařízením ze série 300 Hop-Sport, umožňuje během tréninku ještě pohodlnější a přesnější měření pulsu. Nemusíte pamatovat na to, abyste průběžně drželi senzory - stačí položit pás na hruď a začít cvičit. Data jsou přenášeny přes Bluetooth 4.0. Výsledek měření pulsu se objeví na displeji tréninkového počítače. Vysoce kvalitní provedení činí monitor tepové frekvence odolný vůči prachu a vodě - v souladu se standardem IP67.

Výkonný ventilátor

s nastavitelným průtokem vzduchu

Zajistěte si příjemný, chladný dech během intenzivního tréninku! Všechna zařízení ze série 300 jsou vybavena ventilátorem s třístupňovou regulací výkonu, který lze snadno nastavit na dotykové obrazovce počítače iConsole +.

Součástí je podložka

absorbující nárazy k ochraně zařízení a podlahy

Pozvedneme vaše pohodlí při tréninku na ještě vyšší úroveň! Podložka, přiložená k zařízení, účinně tlumí vibrace a zajišťuje zvukovou izolaci při cvičení na rotopedu nebo eliptickém trenažéru. Díky použití neklouzavé houby zespodu, podložka stabilizuje podloží pro intenzivní trénink. Kromě toho, vám pomůže chránit podlahu před poškrábáním a nečistotami.

USB port nabíjející smartphone

energií na dosah ruky

Při tréninku na rotopedu nebo eliptickém trenažéru ze série 300 se nemusíte bát, že se váš tablet nebo smartphone během cvičení vybije. Díky vestavěnému vstupu USB (v horní části počítače iConsole +), můžete pohodlně nabíjet baterii v telefonu nebo tabletu.

Prohlédněte si všechny produkty

HS-300C Sentinel

Zobrazit více

HS-300CF Spectre

Zobrazit více

HS-300L Canion

Zobrazit více

HS-300H Aspect

Zobrazit více